Uwaga, uwaga!!!

Moja nowa książka Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia jest już w przedsprzedaży w empiku 😉

Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozrzażonej lawy? Chcesz wiedzieć, co się czuje, gdy dzikie hieny jedzą ci z ust? A może masz ochotę poznać tajemniczych Mursich, pijących krew, czy nieustraszonych Hamerów skaczących po grzbietach byków? Albo rozwiązać mroczną zagadkę śmiertelnego uścisku pytona?

Dołącz do mojej ekipy #ŁowcyPrzygód

Link do empiku poniżej 🙂

http://www.empik.com/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-u-stop-gory-ognia-radzimierski-szymon,p1184162971,ksiazka-p

 

* * *

A jeśli masz ochotę poczytać o moich wcześniejszych przygodach, to zapraszam też do kupienia poprzedniej książki „DZIENNIK ŁOWCY PRZYGÓD – EXTREMALNE BORNEO” .

A poniżej możecie obejrzeć super  zwiastun (trailer), który przygotowaliśmy z wydawnictwem oraz kilka krótkich zajawek, gdzie czytam fragmenty ksiażki – dobrej zabawy! Wpadajcie też na moje spotkania autorskie. Uwielbiam poznawać moich czytelników! Obiecuję fajne dedykacje 🙂 🙂 🙂

 

My book „THE ADVENTURE HUNTER DIARY – EXTREME BORNEO” is already in the bookshops. And here you can see the awesome trailer prepared by the publisher and a few short movies where I read extracts the book – have fun!.

TRAILER

film 1 – Czy orangutan zazdrościł mi gaci?

film 2 – Czy jaskółki mieszkają w blokach?

film 3 – Czy morze może świecić?

film 3 – Czego boi się Daddy?

 

And here you can see what great Polish travellers and adventurers think about my book 🙂

A tu możecie przeczytać, co myślą o mojej książce tacy wielcy, genialni podróżnicy jak JASIEK MELA, MAREK KAMIŃSKI, JAKUB PORADA, JOANNA NOWAK, MAREK TOMALIK, którzy już ją przeczytali. Strasznie mi miło i jestem bardzo dumny. Dziękuję!

rekomendacje

Tomalik

* * *

A taką recenzję wystawiło mi National Geographic. Dziękuję!

Extremalnie między wersami

Ta książka to unikalny, zabawny, pełen zaskoczeń i odkryć dziennik z podróży. Szymon często przerywa opowieść, bo akurat trafia na węża, przewodnik właśnie oznajmia, że zabłądził w dżungli albo rodzice wołają go na rybną kolację.

Czytelnik staje się towarzyszem podróży, wszystko dzieje się teraz, na jego oczach. Nie bez powodu Autor na początku książki prosi „Wpisz swoje imię. Od teraz będziesz częścią naszej ekipy”.  I tak się staje.

Z książki dowiemy się, czy łowcy głów są niebezpieczni, jak przetrwać tydzień w dżungli bez namiotu i dlaczego nie wolno wnosić do samolotu durianów?  Poznamy nosacze, dzioborożce, krokodyle i węże, odwiedzimy pływające miasta i kopalnie diamentów. Dowiemy się, jak powstaje maczeta, gdzie rośnie cynamon, skąd bierze się kauczuk i co oznacza ular lari lurus.

Zdradzę ci też, czy morze może świecić, co robią jednodniowe żółwiki i gdzie snorkelować z nieparzącymi meduzami lub z diabłami morskimi o paszczy większej od twojej głowy. Pamiętaj, każdy może zostać Tarzanem! – zachęca autor.

To przede wszystkim fascynujący opis przeżyć żądnego przygód chłopca. Są tu jego emocje, ogromny entuzjazm, zachwyt, przerażenie i ciekawość.

http://www.national-geographic.pl/traveler/ma-10-lat-i-naprawde-sporo-do-powiedzenia-o-swiecie-maly-podroznik-zabiera-nas-na-borneo

* * *

A tutaj jedna z najfajniejszych recenzji blogerów. Super, nie?

http://annaradziach.blogspot.com/2016/09/dziennik-owcy-przygod-extremalne-borneo.html

 

* * *

By buying my book you support a project for children and youth Junior Rangers Kapuas Hulu – protecting Borneo rainforest and endangered species of animals. Thank you!

Kupując moją książkę wspierasz projekt dla dzieci i młodzieży Junior Rangers Kapuas Hulu – ochrony lasów deszczowych na Borneo i zagrożonych gatunków zwierząt. Dziękuję! 

orangutan od dawida

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. More Info | OK